با مفهوم بعضی از واژه ها دچار مشکل شدم، با بعضی از رفتار ها و گفتار ها هم دچار مشکل شدم، و با اینکه خودم چی باید بگم و بکنم نیز دچار مشکل شدم :)) خودم باشم یا رل بازی کنم یا به قول بعضی ها سیاست داشته باشم( این آخری  با همین جا نوشتن رد شد ).ها ها عجب داستانیه ها....

چرا ما آدمها نمی تونیم صریح با هم حرف بزنیم؟ چرا همیشه تو پرده حرف می زنیم و توقع داریم از حرفمون همون برداشتی بشه که می خواهیم؟ چرا وقتی با آدمها بازی می کنی ارزشت بیشتر از وفتیه که باهاشون صادق و راحتی؟

پ ن: ذهن کوچک من اصلا پریشون نیست و خیلی هم آرومم در حال حاضر!!

محمد امین جان مخلصیم :)) باز هم ممنون از پی گیریت!!

کیکاووس جان من خوشحال می شم نظرات مختلفی بشنوم! ممنون!

/ 5 نظر / 2 بازدید
مدیرٍٍ

با معرفی یه سایت اومدم شما می تونید تو این سایت به دنبال یکی از عزیزانتون که ایرانسل داره بگردید کافیه فقط شماره ایرانسل رو وارد کنید حتما ببینید در ضمن لینک شدی باور نداری ؟ نگاه کن فدات شم ...!!!

عاطفه

من که دقیقا نفهمیدم به چی اشاره میکنی/ اما کلا رک بودن خیلی خیل بهتر از لاپوشی کردنه.

محمد امین

salam arz shod ghorban mam kheili eradat darim :D khoda ro shokr ke zehnet parishoon nist darzemn raje be ab'aade zehnetoon shekaste bandi mifarmaeed :D shad bashi hamishe

کیکاووس

خیلی هم خوب مژگان جان!!‌:) دوست عزیز اگه میشه فینگیلیش ننویسید. من اصلا نمی تونم ببینم!

کیکاووس

اوه! یادم رفت نظر بدم! به نظر من رک بودن و صداقت داشتن خیلی ارزش داره و من رک گوئی رو ترجیح می دم. اما گاهی رک گوئی نتیجه معکوس می ده و باید طرف و موقعیت رو شناخت. البته با خانم ها کمتر می شه رک بود!! :)