راستش رو بخواهید دیگه دوست ندارم اینجا چیزی بنویسم نه اینکه با نوشتن مشکلی داشته باشم هر روز و هر لحظه کلمات مثل مورچه توی مغزم ول می خورند مشکل از اینجاست از بودنش از اینکه می دانم عده ای که مرا میدانند می خوانند و همینش بد است از خوشی بنویسم فرقی با ان عکس های پر زرق وبرق فیض بوق نخواهد داشت و اگر هم غر بزنم حتما مشکل خانوادگی دارم دیگر!! 

ولی در همین لحظه برایم هیچ فرقی نمی کند که فلانی چه فکر می کند چون اگر ننویسمش شاید بغض نگفته ای می شود که تا ساعتی هضم شود و طعمی از ان نماند ولی فردا ها حسرت نا گفته هایی که تا سر زبان امده و نگاشته نشد زخمی عمیق تر بر دلم خواهد گذاشت. بعله من همین الان با یکی از اهنگ هایی که هر وقت رادیو می گذارد نمی توانم تکان نخورم و من خیلی دوستش دارم و امروز که کلی با شوق به خواهر کوچیکه گفتم که پیدایش کردم زد تو ذوقم که یک ماهی هست که این را هر روز گوش می دهد و قدیمیست و حتی خواهر بزرگتره هم تصدیقش کرد گریه می کنم اصلا هم اهنگ گریه داری نیست بیشتر بپر بالا پایینیست . همین حالا دوباره دکمه ی تکرار یوتیوبش را زدم بعله من دانلودش نمی کنم و تازه به امید ارد داده ام که برایم بخردش چون امید انسانی ست که کپی رایت برایش مهم است و من هم چون باهایش زندگی می کنم به اعتقاداتش احترام می گذارم البته سعی می کنم. گریه ام را می گفتم که با این اهنگ می اید و اصلا ربطی به اهنگ ندارد فقط تصادفی با هم متقارن شده اند و دکمه ی اتصالشان خوب به هم جور خورده و گرنه گریه کجا و این اهنگ کجا. ریشه ی گریه ام جایی دگراست که هنوز هم خودم پیدایش نکردم فقط برایم شده مثل یه زخم قدیمی که تا می اید جایش خوب شود اتفاقی حرکتی یا حرفی رویش رو می کند و دوباره روز از نو روزی از نو. و حالا ان ریشه چیست نمی دانم فقط می دانم که اهنگش با این اهنگ می خواند که هم خوان شده. 

ریشه اش هر چی هست با خرید هم خوب نشد. چون بعضی ریشه های گریه هستند که تا خرید می روی خوب می شوند ولی اینیکی از ان ها نبود. حالا هر چه هست و نیست یه کرمی شده که تا حالا 120 بار این اهنگ را گوش داده ام و دو سه قطره اشکی هم ریخته ام و کم کم حالم هم از تکرار اهنگ بد شده ولی باز هم دکمه ی ریپیت را فشار می دهم و با هر بار شنیدن با ز احساس می کنم چرا نمی توانم پرواز کنم؟؟؟؟

/ 0 نظر / 15 بازدید